info.vzayemodiya@gmail.com
+38 (067) 393-80-65

Про проект

13-15 травня 2011 року відбудеться третій етап проекту «Сильна родина – міцна країна» - «Школа багатодітної сім’ї».
Організатор Школи багатодітної сім’ї – Управління у справах сім’ї, молоді і спорту Запорізької обласної державної адміністрації.

Оголошується конкурс на «кращу студію»: тема студії повинна бути «робочою» для багатодітної сім’ї, тобто торкатися тих проблем, з якими стикається саме ця категорія сімей.

По-перше, багатодітна сім’я - це міні-соціум з своїми внутрішніми законами: дитина в ній виявляється і в ролі старшої, і в ролі молодшої, тому повинна налагоджувати контакти з кожним членом сім’ї, спілкуватися з дітьми як своєї, так і протилежної статі, вчитися поступатися і наполягати на своєму, захищати свою думку, проявляти гнучкість.
По-друге, навіть в багатьох сім’ях, де 1-2 дитини, у дітей складаються конкурентні відносини, вони ревнують батьків один до одного, що вже говорити тоді про багатодітну сім’ю?
По-третє, у дітей з багатодітної сім’ї часто буває занижена самооцінка, тому що вони сприймають себе як частину великого колективу і мало замислюються про цінність свого «я».

Перевага надається тренінговій формі роботи, практичним вправам, інтерактивному спілкуванню учасників групи. Паралельно працюватимуть 7 студій-майстернь.

Роботу студій організують психологи Запорізького обласного центру соціально-психологічной допомоги, Запорізької неурядової організації «Об’єднання психологів та психоаналітиків «Взаємодія».

Анонс тренінгів

Нема подій

Наші фахівці: