info.vzayemodiya@gmail.com
+38 (067) 393-80-65

Як відучити дитину боятися темряви

Кожна дитина переживає періоди підвищеної чутливості до навколишнього світу. У кожного віку є свої страхи, які в разі нормального розвитку з часом зникають.

Діти дошкільного віку бояться багато чого (максимум страхів в 5-8 років): болі, лікарів, хвороб, висоти, води, покарання та інше.

Багато дітей відчувають страх, коли потрапляють у темряву. І в казках, і в міфах, і в кіно, якщо герої потрапляють в темряву, то вони стикаються з темними силами. На жаль, наші діти зараз дивляться занадто багато

Детальніше...

Як дитині впоратися з тиском однокласників?

Шкільний колектив - це особлива соціальна структура, в якій існують свої норми поведінки, правила спілкування і навіть своя субкультура. Все це передається з покоління в покоління від одного школяра до іншого. Підпорядкування цим неписаним правилам і нормам вважається строго обов'язковим. До 14-15 років діти дійсно готові підкорятися сталим серед однолітків правилам поведінки і часто не можуть протистояти груповому тиску. Бути прийнятим групою однолітків для дитини важливіше, ніж заслужити довіру дорослих.

Детальніше...

Секрети раннього розвитку

Часто батьки задають питання: в якому віці бажано починати навчання дитини? Згідно сучасним дослідженням - якомога раніше. При цьому раннє розвиток не передбачає насильницьке вигодовування немовлят фактами та цифрами. Головне - введення нового досвіду «вчасно», а це може розпізнати людина, яка доглядає за дитиною, зазвичай це мама.

У першу чергу дітям потрібно, щоб їх любили, поважали і надавали у їх розпорядження все те, чому ви хочете їх навчити.

Період до трьох

Детальніше...

Взаємодія з агресивними дітьми

Чому виникає дитяча агресія, гнів?

Гнів - почуття вторинне, і походить від переживань зовсім іншого роду, таких як біль, страх, образа. Ці почуття пасивні, їх нелегко висловити, про них зазвичай замовчують і приховують. Причина виникнення болю, страху, образи - у незадоволенні дитячих потреб.

Тому прості спроби видозмінити поведінка можуть не вирішити зту проблему.

Замість того, щоб приділити головну увагу поведінці дитини, спробуйте зрозуміти, що стоїть за такою

Детальніше...

Наші фахівці: