info.vzayemodiya@gmail.com
+38 (067) 393-80-65

Школа толерантності


ads1-symbol-sm жовтень 2014 - червень 2015

З грудня 2014 року в м. Запоріжжя та Запорізької області розпочалась реалізація проекту «ШКОЛА ТОЛЕРАНТНОСТІ», спрямованого на підвищення рівня толерантності та розуміння гендерних аспектів ВІЛ/СНІДу серед фахівців обласного, міських та районних центрів соціальних служб для сімї, дітей та молоді Запорізької області, які надають допомогу ВІЛ позитивним особам.

 


РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ

 

UWF-logoРеалізація даного проекту відбувається при підтримки Українського Жіночого Фонду та виконується Коаліцією громадських, державних органів та закладів, що працюють у сфері ВІЛ-сервісу та гендерного насильства.

МЕТА ПРОЕКТУ

впровадження проекту дозволить підвищити рівень обізнаності щодо проблеми ВІЛ/СНІДу та підвищення рівня толерантності фахівців, які надають послуги ВІЛ позитивним особам та проводять превентивну роботу серед молоді.

ОСНОВНІ ЗАХОДИ ПРОЕКТУ

друк іміджевої продукції; виготовлення та розміщення інформаційних сіті-лайтів; проведення інформаційної кампанії серед населення, через розповсюдження інформації щодо послуг, які надають ВІЛ сервісні організації; участь у заходах, інформаційних акціях та засіданнях «круглих столів», які проводяться за даною тематикою; розробка гендерно чутливої тренінгової програми; організація та проведення «Табору толерантності» для фахівців, які надають допомогу ВІЛ позитивним особам.

Проект триватиме 6 місяців.

Головна контактна особа з його реалізації, керівник проекту:
Куратченко Ірина, т.(061)270-92-91; (067)393-80-65

Анонс тренінгів

Нема подій

Наші фахівці: