info.vzayemodiya@gmail.com
+38 (067) 393-80-65

Освітній куточок «МІСТЕЧКО USAID»

Про проект

slv3-symbol-sm 2013 жовтень, Запоріжжя

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) презентує головні напрямки своєї роботи під час святкування Дня міста, 05 жовтня 2013 року. З 10:00 до 16:00, на перехресті пр. Маяковського – вул. Перемоги, буде працювати «Містечко USAID», де будуть представлені проекти та організації, які співпрацюють з Агентством США з міжнародного розвитку, та втілюють проекти безпосередньо у Запоріжжі та у навколишніх територіальних громадах. Захід проводиться за сприянням Департаменту соціального захисту населення ЗОДА. Виконавчим партнером заходу визначено ЗОГО «Об’єднання психологів, психоаналітиків «ВЗАЄМОДІЯ».

В освітньому куточку «Містечка USAID», жителі міста зможуть отримати безоплатну правову консультацію з питань ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми, правил безпечної подорожі, міграції та існуючої допомоги особам, які постраждалим від сучасного рабства.

Школярі і молодь дізнаються як убезпечити себе плануючи подорож, працевлаштування або навчання за кордоном та в Україні, а діти матимуть змогу взяти участь у роботі творчого куточка та малювати на тему свободи, допомоги, безпечної подорожі та дружби. І діти, і дорослі зможуть побачити реальні випадки торгівлі людьми, розказані через комікси виставки «На межі», а також взяти участь у вікторині та отримати призи!

Також учасники акції зможуть виразити власне ставлення до сучасного рабства взявши участь у танцювальному флешмобі «Ні сучасному рабству».

Контактний тел.: 270-92-91, 213-88-20/21

slv6-pr-1-b

Джерела фінансування
Агентство США з міжнародного розвитку (USAID)
Представництво в Україні Міжнародної організації міграції

 

Анонс тренінгів

Нема подій

Наші фахівці: