info.vzayemodiya@gmail.com
+38 (067) 393-80-65


agr8-symbol-sm Проект реалізується в рамках програми Українського жіночого фонду з попередження насильства серед молоді. Проект підтримано Трастовим фондом ООН з викоренення насильства щодо жінок.

Як ми знаємо, причиною насилля найчастіше є бажання поваги до себе та поваги оточення. Для того, щоб отримати владу над іншими, над ситуацією, молодь часто вдається до морального та фізичного насилля. Це є проблемою для дівчат та молодих жінок, які є в випадку насильства більш вразливими. До цього явища треба привернути увагу спільноти, показати ненасильницькі методи виходу із кризових ситуацій. Робота працівників проекту спрямована на емоційно-складову сферу та підвищення самоповаги дівчат та молодих жінок задля зменшення випадків насилля.

На даний час, коли у країні панує нестабільна ситуація, рівень насильства дуже зростає у всіх сферах життя (родина, ВНЗ, школи, коледжі і т.д.). І задачею заходів і тренінгів є озвучити повноцінно цю проблему, обговорити, провести лекторії під час заходів, розповсюдити інформацію за допомогою ЗМІ, буклетів, відеоробіт, кінопоказів, квесту і т.д.

Модель поведінки формується ще в дитинстві. Саме тому цільовою аудиторією проекту «Самоповага та обізнаність як протидія насильства» є діти віком від 10 до 19 років, 85% з яких дівчатка. У ході проекту діти та підлітки підвищують свій рівень обізнаності з теми насильства, дізнаються до кого звертатись в разі випадків насилля та як протидіяти насиллю над дівчатками та молодими жінками.

Актуальність проекту полягає у необхідності проведення інформування дівчат та молодих жінок щодо насильства, бо ця проблема є близькою кожному. Тому що останнім часом зросла кількість випадків насилля серед молоді через скрутне становище в країні, тому що громадські організації міста приділяють недостатньо уваги для її вирішення. Заходи цього проекту є необхідними для проведення тому що тема насильства серед молоді не є повноцінно розкритою. За допомогою масових заходів та тренінгів ЗМІ на практиці навчимо молодь розпізнавати насилля, протистояти йому.

В рамках проекту створюються соціальні відеоролики, проводяться воркшопи для представників ЗМІ з проблеми висвітлення теми насилля, тематичні відеопокази, конкурс дитячого малюнку «Світ без насилля», психологічні тренінги, квест «Я проти насильства» та інше.

Близько 5000 людей (пряма та непряма аудиторія) дізнаються про існуючу проблему насилля щодо дівчат та молодих жінок, зможуть почути яких видів буває насилля, як його розпізнати та попередити. Вони будуть знати до кого звернутися у разі критичної ситуацій, де отримати консультації. Вони будуть обізнаними у цій проблемі, що надасть їм змогу поширювати цю інформацію серед однолітків. Ми вплинемо на проблему насилля завдяки масовим заходам та добрій орієнтації у цій проблемі, зможемо доступно донести всю необхідну інформацію, що добре відобразиться на молоді. Мі залучимо ЗМІ та партнерів, що також позитивно вплине на розкриття проблема та рівень ознайомлення людей із проблемою.

Головна контактна особа з реалізації проекту:
Наталія Заїкіна, т. 061-270-92-91, 050-807-66-30.
Джерела фінансування:
«Український жіночий фонд»
«Трастовий фонд ООН з викоренення насильства щодо жінок»

Анонс тренінгів

Нема подій

Наші фахівці: