info.vzayemodiya@gmail.com
+38 (067) 393-80-65

Головна контактна особа з реалізації проекту:
Наталія Заїкіна, т. 061-270-92-91, 050-807-66-30.
Джерела фінансування:
«Український жіночий фонд»
«Трастовий фонд ООН з викоренення насильства щодо жінок»


4 лютого 2015, Запоріжжя

Прес-конференція була присвячена старту двох соціальних проектів: «Самоповага та обізнаність як протидія насильству» та «Сім’я без насилля – майбутнє України».

Захід урочисто відкрила голова правління ЗОГО «ОПП «Взаємодія» Ірина Євгеніївна Куратченко. Після всупної промови директора Департаменту з соціального захисту населення Мещан Ігоря Вікторовича, який в своїй доповіді зазначив, що: «Питання попередження насильства є надзвичайно важливими зараз. Адже коли в країні війна дуже важливо, щоб у сім’ях був мир», Ірина Євгеніївна презентувала результати дослідження «Оцінка рівня поінформованості дівчат 10-19 років про насильство над жінками та послуги з попередження та/або припинення насильства», які виявились показовими: за даними соц.опитування кожна 5 дівчинка у віці від 10 до 14 років і кожна 4 дівчина віком від 15 до 19 відчували на собі фізичне, психологічне чи сексуальне насилля. Кожна 6 дівчинка не знає, куди можна звернутись у випадку насилля у родині або школі.

Результати дослідження викликали бурхливу реакцію у присутніх. В дискусії взяли участь керівник центра гендерної освіти на базі факультета соціальної психології та педагогіки ЗНУ Голованова Тетяна Петрівна, директор Запорізького обласного центра служб для сім’ї, дітей та молоді Понікарова Оксана Андріївна, завідувач кафедри психології ЗНТУ Хрустальова Марина Станіславівна та інші. Учасники дійшли висновку, що навіть збільшення показників звернень з питань насилля – це не завжди погано. Адже кількість звернень напряму залежить від рівня проінформованості населення, а значить цей рівень зростає.

В рамках прес-конференції також розповіли про цілі проектів і заходи, які вже відбулися або відбудуться згодом. Одним з таких заходів став конкурс дитячого малюнку «Світ без насильства», в якому взяло участь 320 дітей із міста та області віком від 7 до 18 років. Кращі роботи було урочисто нагороджено в ході конференції.


Фотозвіт заходу


Анонс тренінгів

Нема подій

Наші фахівці: