info.vzayemodiya@gmail.com
+38 (067) 393-80-65

 

 

famsh3-poster-sm

Постер дня

famsh4-symbol-sm

Промоматеріали
заходу

famsh3-filmabout-sm

Фільм про Школу майбутньої сім’ї

 


 

famsh4-family-sm З 08 по 10 червня 2012 року в межах комплексної обласної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, підтримки сім’ї, молоді, гендерного паритету та протидії торгівлі людьми на 2012-2016 роки відбувся унікальний захід «Школа майбутньої сім’ї та початкового досвіду».

 

Під час роботи Школи учасники відвідали наступні студії::

студія

«В очікуванні чуда» - підготування до вагітності та пологів
ведуча: Арабаджин Марина, пренатальний психолог

студія

«Правові засади шлюбу та сім’ї в Україні»
ведуча:Анна Тараненко, юрисконсульт ЗОЦСПД

студія

«І одружилися колобок та червона шапочка» - формування спільного подружнього сценарію, з урахуванням особистих потреб кожного з подружжя
ведуча: Наталія Заїкіна, психолог ЗОЦСПД
ведуча: Олена Панкратова, психолог ОПП «Взаємодія»

студія

«Роздвоєння мотивів шлюбної поведінки та криза стосунків» - що робити в ситуації, коли човен кохання стикається з непорозумінням
ведуча: Вета Марченко, психолог ОПП «Взаємодія»
ведуча: Анжела Гришина, психолог ОПП «Взаємодія»

студія

«Таємниці щасливих дітей» - психоемоційний розвиток дитини з народження до 3 років
ведуча: Вікторія Дуднік, психолог ОПП «Взаємодія»
ведуча: Олена Забродська, психолог ОПП «Взаємодія»

Програма Школи включала в себе і неформальне спілкування між учасниками. У перший день відбувся справжній піратський квест, який допоміг учасникам краще пізнати один одного, проявити кмітливість і взаємодопомогу. Команди спільно виконували різні завдання, а наприкінці учасники отримали довгоочікуваний приз, який ще потрібно було знайти завдяки підказкам отриманим під час виконання завдань. Після квесту учасників заходу було запрошено на справжню піратську вечірку, яку організував творчий колектив КУ «Запорізький обласний центр молоді», під керівництвом директора Андрія Лободи.

Зранку учасників очікувало заняття бадьорою фітнес латиною, яке проводила психолог-псіхоаналітик - фітнес тренер Вікторія Дуднік.

Вечір другого дня - був таким же захоплюючим. Учасники Школи дружніми командами прийняли участь у конкурсній програмі, яку підготували та провели психологи-тренера та музичний колектив. Закінчився день піратським вогником на березі моря співом під гітару.

Четверта «Школа сім'ї» була також успішна реалізована, як і три перших «Школа молодої сім'ї», «Школа міцної родини» та «Школа багатодітної родини».

У своїх підсумкових анкетах учасники поставили найвищий бал інтересу до заявлених тем і подачі матеріалу. А у відгуках писали:

icon-writer

«... Зрозуміли, що основою щасливих стосунків є любов, взаєморозуміння, довіра, щирість, чесність. Матеріал подавався добре, доступно»

«... Дякуємо нашим тренерам та організаторам за іх терпіння і допомогу;)»

«... Усі без виключення викладачі цікаво із знанням доступно розкривали тему. Дякую за семінар, і начебто вже по життю все знаю, та дещо переосмислила по-новому»

«... Все дуже сподобалось: умови проведення, місце проведення, наповненість теми, груповий метод проведення, практичність матеріалу, викладка фактів, аргументів, матеріальна база, якість і рівень проведення»

«... Дякуємо за можливість ближче пізнати один одного в такій цікавій та новій атмосфері»

Найбільш активні учасники Школи вирішили підтримувати спілкування і після завершення заходу, для чого створили групу «Синички» в Інтернет просторі.

Анонс тренінгів

Нема подій

Наші фахівці: