info.vzayemodiya@gmail.com
+38 (067) 393-80-65

Сучасна работоргівля

Щоб потрапити у трудове рабство, не обов’язково їхати далеко за кордон

Ми вже майже забули, що значить слово «кріпосний» та використовуємо слово «раб» лише згадуючи про античні часи, проте і досі, і в нашій країні, наші з вами сусіди та їхні діти потрапляють в тенета торгівців людьми. І, на жаль, це не міф, це - реальність. Усім відомі історії дівчат, які погодилися працювати офіціантками чи покоївками за кордоном та були змушені власним тілом «відробляти борги» перед своїми «помічниками-посередниками»

Детальніше...

Рабство під прикриттям нужденності

Щороку десятки українців стають жертвами примусового жебракування. Цей вид рабства за кількістю потерпілих поступається хіба що трудовій та сексуальній експлуатації. Однак «на плаву» злочинний бізнес тримає… наша так звана «небайдужість».

37-річний Костянтин після аварії на залізниці залишився без обох ніг. Через деякий час після трагедії, коли він на протезному заводі очікував на своє замовлення, до нього підійшли двоє чоловіків і запропонували роботу в Києві. Сказали, що зможе добре заробляти на одній із

Детальніше...

Сексуальне рабство: чому постраждати може кожен

Фахівці б’ють на сполох: обсяги внутрішньої торгівлі людьми в Україні стрімко зростають. Сексуальна експлуатація – одна з найпоширеніших форм такої «торгівлі». Проте злочинці більше не вивозять жертв закордон – вони знаходять їм «роботу» на Батьківщині. І вибратися з такого рабства часто далеко не так просто, як здавалося б.

Школярка Катерина, як і багато інших подібних їй жертв, потрапила до сексуального рабства не з власної волі. Її батько помер, мати виїхала на заробітки закордон, але так і не

Детальніше...

Наші фахівці: