info.vzayemodiya@gmail.com
+38 (067) 393-80-65

Про проект

Сім’я – не ланка держави. Сім’я – це і є держава. Боротьба за владу, економічні, творчі та культурні проблеми. Експлуатація, мрії про свободу, революційний настрій
         С. Давлатов

Будь-який шлюб, щасливий чи нещасний, нескінченно цікавіший та значніший будь-якого роману, навіть самого палкого
         В.Х. Оден

Найкраща за всіх та сімейна сцена, яку можна не влаштовувати
         Е. Базен

 

З 14 по 16 вересня 2012 року в межах комплексної обласної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, підтримки сім’ї, молоді, гендерного паритету та протидії торгівлі людьми на 2012-2016 роки відбувся унікальний захід «Школа неповної сім’ї».

Вже третій рік поспіль з метою проведення інформаційно-просвітницької роботи серед сімей та молоді, спрямованої на її підготовку до відповідального батьківства та утвердження соціально благополучної сім’ї Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Запорізької обласної державної адміністрації організовує, а фахівці Запорізького обласного центру соціально-психологічної допомоги, на чолі з директором Куратченко Іриною та Об’єднання психологів та психоаналітиків «Взаємодія», проводить подібні заходи.

У рамках «Школи неповної сім’ї» 20 осіб з 20 дітьми, які мешкають у Запорізькій області та м. Запоріжжі, самостійно виховують дитину та, згідно даних управління труда та соціального захисту населення, мають статус «одинока/кий мати/батько», зібралися в живописному куточку Запорізької області для участі у тренінгах, заняттях практичними вправами та інтерактивним спілкуванням.

Учасників заходу гостинно приймав колектив ДЗОВ «Меотида», який розташовано в смт. Набережне, Приморського р-н.

Програма Школи була спланована таким чином, що учасники мали можливість не тільки отримати знання щодо виховання дітей, але й яскраво та зі смаком разом з дітьми відпочити на морському узбережжі.

 

Під час роботи Школи учасники відвідали наступні студії::

студія

«Яка я цікавість» - визначення любимого казкового персонажа та програвання ролі
ведуча: Наталія Заїкіна, психолог ЗОЦСПД

студія

«Самотність чи свобода – вибір за вами»
ведуча: Марченко Вета, психолог ОПП «Взаємодія»

студія

«Мистецтво бути разом» - як спілкуватися з власною дитиною
ведуча: Гузенко Людмила, психолог ОПП «Взаємодія»

Програма Школи включала в себе і неформальне спілкування між учасниками. У перший день батьки написали сценарій та зробили для дітей виставу «Збережи природу – збери смітті».

Зранку учасників очікувало заняття ранковою зарядкою, яке проводила координатор заходу Наталія Ем.

Вечір другого дня - був таким же захоплюючим. Тепер вже була черга дітей дивувати власних батьків. Вони продемонстрували батькам дві постановки, які підготували цього ж дня за допомогою психолога Наталії Заїкіной.

П’ята «Школа сім'ї» була також успішна реалізована, як і чотири перших «Школа молодої сім'ї», «Школа міцної родини», «Школа багатодітної родини» та «Школа майбутньої сім’ї та початкового досвіду».

У своїх підсумкових анкетах учасники виставили найвищий бал інтересу до заявлених тем і подачі матеріалу. А у відгуках писали:

icon-writer

«... Щиро вдячну за можливість «побути разом» з дитиною»

icon-writer

«... Дуже цікава «Школа». Пропонуємо проводити такі заходи постійно»

icon-writer

«... усі без виключення викладачі цікаво із знанням доступно розкривали тему. Дякую за семінар, і начебто вже по життю все знаю, та дещо переосмислила по-новому»

icon-writer

«... Глянула на власну дитину по новому. Ніколи б не здогадалася, що він в мене артист і це йому подобається. Дуже вдячна організаторам та тренерам за це»

icon-writer

«... Дякуємо за можливість ближче пізнати один одного в такій цікавій та новій атмосфері»

 

Анонс тренінгів

Нема подій

Наші фахівці: