info.vzayemodiya@gmail.com
+38 (067) 393-80-65

Про проект

СІМЕЙНА ТЕРАПІЯ «ВЧАСНА ДОПОМОГА» –
ДОПОМОГА ОСОБАМ, ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ


З метою розширення спектру послуг для осіб, постраждалих від торгівлі людьми, та підвищення ефективності процесу реінтеграції, МОМ, за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), проводила конкурс проектних пропозицій у сфері організації сімейної терапії для родин осіб, постраждалих від торгівлі людьми.

Запорізька обласна громадська організація «Об’єднання психологів та психоаналітиків «ВЗАЄМОДІЯ» стала переможцем конкурсу з проектом «Вчасна допомога».

Мета проекту

Проект «Вчасна допомога» спрямований на психокорекцію посттравматичного стресового розладу у потерпілих від торгівлі людьми та формування толерантного ставлення членів сімей постраждалих до ситуації, яка склалася.
Досвід роботи в галузі реінтеграції постраждалих від торгівлі людьми доводить, що частіше родина потерпілого не має достовірної інформації про те, що сталося з одним з ії членів. Почуття провини та сорому перед родиною та бажання постраждалих замовчати факт торгівлі ускладнює процес реінтеграції та заважає проведенню слідства з боку УМВС.

Проведення психокорекційної роботи дозволить оптимізувати процес реінтеграції потерпілих в соціум та отримати ними підтримку з боку найближчих родичів.

Інноваційний підхід – використання в роботі з потерпілими та членами іх сімей методів психодрами та плей-бек театру.

Реалізація проекту буде проходити в м. Бердянськ, де 15-20 осіб, які постраждалі від торгівлі людьми разом з сім’ями зможуть отримати психологічну допомогу та спростити процес реінтеграції у суспільство.

В межах реалізації проекту планується:
• Проведення групової роботи з членами сімей постраждалих.
• Проведення групової роботи з постраждалими від торгівлі людьми.
• Проведення індивідуальних консультацій для постраждалих від торгівлі людьми.

Анонс тренінгів

Нема подій

Наші фахівці: