info.vzayemodiya@gmail.com
+38 (067) 393-80-65

Про проект

Сімейне насильство, домашнє насильство - один з найпоширеніших видів насильства. Чоловік б'є жінку, рідше дружина б'є чоловіка, словесне насильство один над одним - ці явища не просто мучать людей, але руйнують найголовніше - любов.
Нещасні і жорстокі сім'ї часом знаходять таку владу над людьми, що вийти із зачарованого кола не під силу нікому - ні жертві насильства, ні катові, ні їхнім дітям.
Що робити із самим гвалтівником і нашим ставленням до нього?

Питання профілактики насильства, попередження насильства має різні аспекти.
Для того, щоб вплинути на ці процеси, треба зрозуміти, чому відбувається насильство в сім'ї, як воно впливає на причетних до нього людей, які необхідні корекційні методики для впливу на агресорів і які методи реабілітації необхідні жертвам.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізька обласна громадська організаціяв «ОПП «ВЗАЄМОДІЯ» в рамках Міжнародної акції «16 днів проти гендерного насильства» проводив регіональний освітній семінар «Впровадження провідних форм роботи щодо формування ненасильницької моделі поведінки, толерантності та гендерної культури».
В рамках семінару 26-27 листопада 2010 р. відбулися майстер-класи для представників районних та міських органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, які здійснюють соціальну роботу з відповідного напрямку, а також для студентів факультетів, що здійснюють підготовку за спеціальністю «психологія», «соціальна робота», «правознавство» вищих навчальних закладів.

Анонс тренінгів

Нема подій

Наші фахівці: