info.vzayemodiya@gmail.com
+38 (067) 393-80-65

 

Про проект

Запорізька обласна громадська організація «Об’єднання психологів психоаналітиків «ВЗАЄМОДІЯ» сумісно з Запорізьким обласним центром соціально-психологічної допомоги за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Запорізької обласної державної адміністрації в межах реалізації проекта «Чоловіча безпека» з метою підвищення ефективності роботи з особами, постраждалими від торгівлі людьми на всіх етапах процесу реінтеграції – від ідентифікації до адаптації в суспільство, проводить освітній семінар «Шляхи взаємодії соціальних інститутів задля подолання проблеми торгівлі людьми».

Цілі семінару: відпрацювання алгоритму ідентифікації осіб, постраждалих від торгівлі людьми та налагодження взаємодії соціальних інститутів задля подолання проблеми торгівлі людьми та в Запорізькій області.

В рамках семінару заплановані виступи співробітників Представництва міжнародної організації міграції в Україні, фахівців, які тривалий час надають допомогу потерпілим від торгівлі людьми, адвокатів, представників МВС. Також відбудуться майстер-класи з питання ідентифікації осіб, постраждалих від торгівлі людьми та порядку взаємодії суб’єктів, які надають послуги вищезазначеній категорії громадян.

На семінар запрошено представників рацонних центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районних відділів у справах сім’ї, дітей та молоді, районних відділів освіти, районних відділів охорони здоров’я, громадських організацій Запорізької області.

Освітній семінар відбудеться 22-24 червня 2011 року за адресою: м.Бердянськ, вул.Котляревського 41, готель «Юсан». Реєстрації учасників розпочинається о 11 годині.

 

Анонс тренінгів

Нема подій

Наші фахівці: