info.vzayemodiya@gmail.com
+38 (067) 393-80-65

Професійні тренінги для осіб, які є вразливими до торгівлі людьми

 

Про проект

slv3-symbol-sm 2013 січень–травень, Запоріжжя

 

Мета проекту
сприяння в отриманні навичок та знань для успішного працевлаштування, здійснення професійної діяльності в Україні осіб з числа дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Цільова група
• особи, які мають статус особа з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Завдання, які ставилися перед тренерами припускали створення такого мікроклімату в групі, який дозволить учасникам «підняти» свою самооцінку, підвищити рівень комунікативних навичок, сформувати чіткі плани на майбутнє, пізнати власні сили, свої здібності, визначити власні переваги, отримати нові знання та навички, які дозволять самореалізуватися в Україні. За підсумками проведення тренінгів можна з упевненістю сказати, що мета і завдання були повністю досягнуті, а очікування учасників виправдалися повною мірою.

Учасникам були забезпечені широкі можливості спільно знайти шляхи виходу зі сформованої ситуації, що сприяло вдосконаленню умінь налагоджувати взаємини на основі партнерства, поваги і любові. Протягом тренінгового курсу застосовувалися такі методи роботи як інтерактивні вправи, рольові ігри, дискусії, міні-лекції, індивідуальна робота, робота в парах і в малих групах, що допомогло учасникам сприйняти нову інформацію і забезпечило можливість для самовираження кожного з присутніх.

Джерела фінансування
Представництво в Україні Міжнародної організації міграції

Анонс тренінгів

Нема подій

Наші фахівці: